WUKO Wrocław - profesjonalne udrażnianie kanalizacji

Co to jest WUKO? WUKO jest potoczną nazwą, jaką używa się na określenie specjalistycznej, ciśnieniowej techniki czyszczenia każdej kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Termin ten pochodzi od specjalistycznych pojazdów, które są wyposażone w pompę tłoczącą wodę pod dużym ciśnieniem. Metodę ciśnieniową – wykorzystywaną przy czyszczeniu sieci kanalizacyjnej – nazywa się inaczej hydrodynamiczną. Pogotowie kanalizacyjne firmy ROST stosuje WUKO na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości (dojazd do 50 km).

Usługi kanalizacyjne – udrażnianie rur, czyszczenie kanalizacji. Wrocław i okolice

System kanalizacyjny to skomplikowana infrastruktura, której zadaniem jest zbieranie, transport, neutralizowanie i odprowadzanie różnego rodzaju ścieków (od bytowych, poprzez deszczowe do przemysłowych) do miejsc ich przeznaczenia przy wykorzystaniu kanałów ściekowych.
Awarie kanalizacyjne nie należą do rzadkości. Zdarzają się we wszystkich systemach. Dochodzi do nich nawet w tych, które są – na pierwszy rzut oka – w ogólnie dobrym stanie technicznym. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że usuwanie awarii jest czasochłonne. Poza tym prace uniemożliwiają prawidłowe korzystanie np. z kanalizacji sanitarnej. Taka sytuacja wiąże się z licznymi utrudnieniami w codziennym funkcjonowaniu, dlatego tak ważna jest możliwość szybkiego skorzystania z profesjonalnych usług hydraulicznych, jakie świadczy nasze pogotowie kanalizacyjne – WUKO Wrocław.

Usługi WUKO – jakie metody stosujemy?

WUKO Wrocław doskonale poradzi sobie ze wszelkimi zanieczyszczeniami, jakie utrudniają działanie różnego rodzaju kanalizacji – tak domowej sanitarnej, jak i w przypadku rurociągów (kanalizacja deszczowa). Dzięki zastosowaniu tej metody uzyskuje się bardzo dobre rezultaty, które pozwalają pozbyć się różnego typu osadów – od włosów, po papier, chusteczki, osady z tłuszczu i resztki jedzenia, a nawet twarde osady, piasek czy kamienie.

Pogotowie kanalizacyjne ROST WROCŁAW – jakie prace wykonujemy?

Jakie są zalety metody WUKO?

Nieprzyjemny zapach z rur i powolne spływanie wody lub pełne zatkanie odpływu to pierwsze oznaki problemów z kanalizacją. Kanalizację sanitarną można odetkać domowymi sposobami, jednak nie zawsze są skuteczne. Jeśli masz problem z kanalizacją, wezwij fachowców, którzy zastosują ultraskuteczną metodę WUKO.

Zalety mechanicznego czyszczenia rur kanalizacyjnych

Zalety ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji WUKO Wrocław

Pracujemy w dni robocze, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.