Usługi hydrauliczne - zamrażanie rur Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naszego pogotowia. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, wysokiej jakości urządzenia i niezbędne w pracy hydraulika narzędzia. Hydraulik Wrocław gwarantuje bezpieczeństwo każdej wykonanej usługi i szybkie usunięcie usterki.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Mamy konkurencyjne ceny, które wynikają z doświadczenia, szybkości działania – co skraca czas pracy, a także wysokich upustów, jakie wypracowaliśmy w hurtowniach i sklepach hydraulicznych.

Zapraszamy do skorzystania z usług jednej z najbardziej rozpoznawalnych w branży hydraulicznej firm działających na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.

Zamrażanie rur w budynkach wielomieszkalnych – na czym polega?

Wymiana grzejników Wrocław nie jest skomplikowaną usługą. Jednak, żeby ją wykonać w mieszkaniu w bloku, należy uzyskać zgodę administracji na opróżnienie układu centralnego ogrzewania.

Najczęściej zarządca takiej zgody nie chce wyrazić lub zażąda od Ciebie pokrycia kosztów firmy, która spuści wodę z instalacji centralnego ogrzewania, a następnie ją uzupełni i odpowietrzy kaloryfery we wszystkich mieszkaniach. Tych komplikacji możesz uniknąć. Wymiana grzejnika w okresie grzewczym, którą wykona hydraulik Wrocław, metodą zamrażania rur jest szybka, skuteczna i bezpieczna. No i nie wymaga spuszczania wody z centralnego ogrzewania w całym bloku.

Na czym polega zamrażanie rur?

Rura zostaje zamrożona przez usunięcie z niej ciepła w wyniku odparowania lotnej cieczy, z której tworzy się tak zwana wtyczka z lodu. Sam proces zamrażania rur polega po prostu na schłodzeniu określonej części rury, by w środku utworzył się w niej lód. I tu fizyki się już nie oszuka. Lód zwiększa objętość wody z której powstał. W ten sposób następuje blokada przepływu wody, a sezon grzewczy nie przeszkadza nam w montażu grzejników. Lodowa wtyczka pozwala naszemu fachowcowi odciąć lub odłączyć element instalacji bez konieczności spuszczania z całości wody. Metodę stosujemy zarówno w rurach o dowolnej średnicy, miedzianych, jak i wykonanych z innych metali.

Montaż grzejników Wrocław w okresie grzewczym – o czym należy pamiętać?

Planujesz wymianę kaloryferów poprzez zamrażanie rur? Pomyśl o kilku sprawach:

Pamiętaj, że zawsze, gdy decydujesz się na wymianę starych grzejników na nowe, musisz wcześniej uzyskać pozwolenie zarządcy budynku. Najlepiej zwrócić się pisemnie do spółdzielni, administracji, wspólnoty mieszkaniowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z usługi zamrażania rur. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Skorzystaj z wizyty fachowca, Oferujemy: