Zamrażanie rur w czasie zimy? Z nami możliwe!

Sezon grzewczy sprzyja częstym awariom centralnego ogrzewania, zapowietrzaniu się kaloryferów, niedrożności rur. Naprawa ich wymaga zwykle ogromnego nakładu pracy, jest przy tym kosztowniejsza, gdyż hydraulicy spędzają więcej godzin przy usuwaniu usterek. My wiemy jak tego uniknąć. Nasza firma wykorzystując nowoczesne zamrażarki do rur świadczy swoje usługi efektywniej, szybciej oraz taniej. Posługując się odpowiednim sprzętem oraz technikami pozwalającymi przeprowadzić sprawnie wszelkie prace naprawcze w Państwa domach pomożemy rozwiązać niemalże każdą usterkę hydrauliczną.

Wykorzystując zamrażarki do rur…

Należy pamiętać, iż w czasie reperowania centralnego ogrzewania, wymiany grzejników, naprawy uszkodzonych elementów instalacji, udrażniania zapchanych zaworów, zmiany miejsca kaloryferów, prac remontowych, nie musimy spuszczać wody z układu C.O., jak w przypadku naprawy bez wspomnianych zamrażarek rur.

Często wyżej wspomniane prace są niemożliwe w blokach lub innych budynkach, w których mieszka więcej rodzin w trakcie trwania sezonu grzewczego. Zatem nasze usługi mogą być wykonywane przez cały rok, bez względu na porę. Dodatkowym atutem jest gwarancja, iż w trakcie usuwania usterek nie dojdzie do zalania Państwa mieszkania lub sąsiadów, co się zdarza w trakcie przeprowadzanych prac bez wykorzystania zamrażarek rur.

Komfort świadczonych usług niezależnie od pory roku

Przed przystąpieniem do czynności naprawczych zakładamy głowicę zamrażającą, po zamrożeniu powstaje czop lodowy – umiejscawia się on tam, gdzie kończy się gwint, zwykle na końcu rury, jest on stabilny, nie roztopi się, dlatego to doskonały sposób na wymianę grzejnika lub usuniecie innej usterki z C.O. nawet w okresie grzewczym. Stanowi to, doskonałe udogodnienie, dzięki któremu można również prowadzić prace remontowe w dowolnym czasie, (zamrażać rury zarówno zimą jak i latem), bez narażania sąsiadów oraz innych mieszkańców budynku na dyskomfort związany ze spuszczaniem wody z grzejników oraz niespodziewanym wyciekaniem wody z rur lub zaworów centralnego ogrzewania.

Decydując się na nasze usługi oszczędzasz czas i pieniądze.

zamrażanie rurZamrażanie rur w kamienicy

Zamrażarka do rur

Zdaj się na profesjonalistów

Jeśli musisz wykonać prace konserwatorskie w obrębie centralnego ogrzewania, chcesz zmienić położenie grzejnika na ścianie lub jego wielkość, udrożnić rury, zawory lub wymienić wadliwe elementy zgłoś się do nas. Nasi fachowcy zrobią to sprawnie i profesjonalnie. Dodatkowo dadzą wskazówki jak uniknąć awarii hydraulicznych oraz w jaki sposób użytkować posiadane wyposażenie by cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem oraz sprawną instalacją jak najdłużej.